Vložkovanie komína

Nerezovým systémom

Vložkovanie komínov

Realizujeme kvalitné vložkovanie komínov nerezovým systémom po celom Slovensku s dopravou zdarma. Ak máte komín ktorý je väčšieho rozmeru napr. 40x40 nie je nutné komín frézovať, ale ak máte komín bežných rozmerov 15x15 je nutné frézovanie pred vložkovaním. Komín je potrebné zväčšiť, aby sa následne mohla osadiť vložka.

Správny nerezový systém

Každý nerezový systém montovaný v SR musí byť označený a to jednotlivo na každom komponente komínovej zostavy náležitými údajmi o produkte. Vložkovanie komínov sa tak doporučuje vykonávať len zo správneho materiálu a dielov. Ak budete nakupovať nerezový systém kdekoľvek, kontrolujte si tieto údaje. Povedia Vám pravdivosť materiálu, ktorý Vám obchodník predáva.

Naša spoločnosť predáva len materiál po našej výstupnej kontrole každého prvku komínovej zostavy. Môžeme tak pristupovať zodpovedne ku kvalite a garantovať materiál ktorý predávame na samotné vložkovanie komína. Montujeme len triedu nerezu 1.4828 v hrúbke 0,8 a 1,0 mm a 1.4404 v hrúbke 1,0 mm.  Nerez 1.4301 je potravinová nerez a do komína nepatrí.

Kontaktný formulár Zaujíma Vás naša ponuka?
Kontaktujte nás
Nerezový systém na vložkovanie komínov
Prečo vložkovať komín

Prečo komín vložkovať

Komín je nutné po odfrézovaní prevložkovať, nakoľko to vyžaduje vyhláška a spôsobili by ste si tým problémy spojené s prienikom dechtu do obytnej časti.

Vložkovanie komína je práca na jeden deň a chráni Váš objekt pred prípadným vyhorením pri vznietení sadzí v starom komíne.

Vyvložkovaný komín má jednoduchú údržbu a zlepšuje komínový ťah.

Fotogaléria Zaujíma Vás naša práca? Prezrite si fotografie

Kvalita materiálu je dôležitá

Dôležitým faktorom odborne prevedenej práce je osadiť materiál, ktorý spĺňa predpisy o komínoch SR. Naša spoločnosť dlhodobo spolupracuje s Európskymi výrobcami nerezových systémov a tak môžeme zákazníkom ponúknuť top produkty určené pre takýto stavebný segment. V ponuke preto máme aj trojvrstvové nerezová systémy, ktoré sa montujú prevažne do exteriéru. Minimálna hrúbka materiálu pre tuhé palivo musí byť 0,8 mm. Montujeme len certifikovanú žiaruvzdornú nerez triedy 1.4828, alebo 1.4404.

Vložkovanie komínov je najrýchlejší spôsob rekonštrukcie starého komínového telesa vykonaný profesionálne za 1 pracovný deň.

Chcel by som nezáväznú konzultáciu
Zavolajte nám 0917 999 096
Kontaktný formulár
Zaujíma Vás naša ponuka?
Kontaktujte nás