Máte problém s komínom

Ako sa správne rozhodnúť

Ak máte problémy s vašim komínom po technickej stránke, alebo s funkčnosťou a rozhodli ste sa do komína investovať, riešením je vložkovanie komínov. Zbúranie starého komína a postaviť nový komín je finančne a časovo veľmi náročné. Preto najvhodnejšie riešenie je komín vyfrézovať a vyvložkovať nerezovým systémom. Celkový čas na zrealizovanie frézovania a vložkovania komína trvá max. jeden deň a dá sa renovovať počas celého roka a za každého počasia.

Kontaktný formulár Zaujíma Vás naša ponuka?
Kontaktujte nás
Komín pred frézovaním

Naša firma ponúka rýchle, kvalitné, pohodlné riešenie s technológiou, ktorá dokáže zväčšiť (vyfrézovať) štvorcový otvor komína na kruhový až po priemer, aký požaduje zákazník. Tým sa odstráni decht a zápach v komíne. Takýto komín sa skôr nahreje, čo spôsobí lepšie prúdenie dymu v komíne. Naše práce využilo a naďalej využíva čoraz viac zákazníkov po celom území SR, ktorí sú s takýmto riešením dodnes spokojní.

Nemusíte búrať, ani stavať nový komín. Pri vložkovaní nepotrebujete murára, klampiara a pomocnú silu. Nedôjde k znečisteniu obytných priestorov, nemáte náklady na odvoz a dovoz materiálov alebo stavebného odpadu spojené s komínom. Frézovanie a vložkovanie je najrýchlejšia obnova komína.

Kontaktný formulár Zaujíma Vás naša ponuka?
Kontaktujte nás
Vyfrézovaný a vyvložkovaný komín
  1. obr. - Pred frézovaním, komín a kotol nemá ťah, nebezpečenstvo požiaru, komín páchne a premoká decht.
  2. obr. - Po frézovaní, odstránenie dechtu, zväčšenie priemeru, zlepšenie ťahu, zabránenie vzniku požiaru.
  3. obr. - Po vložkovaní, zabránenie premokaniu a zápachu, jednoduché čistenie, dlhodobá spokojnosť a funkčnosť.
Chcel by som nezáväznú konzultáciu
Zavolajte nám 0917 999 096
Kontaktný formulár
Zaujíma Vás naša ponuka?
Kontaktujte nás