Referencie

Referencie od našich zákazníkov. Z niektorých vyberáme a ďakujeme za Vašu spokojnosť.

Ďakujem pekne za poskytnuté služby, oprava komína prebehla bezchybne, nevyskytli sa žiadne problemy a som veľmi spokojny! Určite vás budem odporúčať aj iným ! S pozdravom Pavol z Porača a prajem veľa úspechov v praci! dopo a pekný zvyšok dňa.

Pavol Klein

Dobrý deň dňa včera ste mi frézovali a vložkovali komín ..super odvedená práca ...odporučím vás ..Ďakujem prajem pekný deň

Kellich

Dobrý deň.
Veľmi pekne ďakujem za spoluprácu s vašou firmou. A musím pochváliť chalanov ktorí to tu realizovali. Boli ako super tím a neskutočne zohraní.

Ďakujem s pozdravom Sándorová

 

Ďakujeme za vložkovanie komína, ktoré ste u nás včera robili. Sme veľmi spokojný s prácou. Štastné a veselé sviatky Vám prajeme a veľa úspechov.

rodina Smolkova

 

Chcem Vám poďakovať za super odvedenú prácu , Vašich zamestnancov, profesionálny prístup a rýchlosť ako predviedli dielo... klobúk dole . Ešte raz Vám ďakujem a želám veľa spokojných zákazníkov.

S pozdravom Hudák Martin spokojný zákazník

 

Zdravím. Ďakujem za vaše služby. Som nad mieru spokojný. Všetko bolo prevedené podľa mojich predstáv. Vaši zamestnanci sú odborníci a komín je v perfektnom stave. Ešte raz ďakujem. Kobelar

p. Kobelár

 

Dobrý deň, píšem vám ohľadom frézovania a vlžkovania komína, ktorý mi dnes boli robiť vaši pracovníci. Chcem Vám veľmi pekne poďakovať za výborne a profesionálne odvedenú prácu. Som veľmi spokojná a nadšená sa profesionálny prístup a rýchlu realizáciu. Ešte raz ďakuje a prajem veľa spokojných zákazníkov.

pozdravom Petra Semanová

 

Dobrý deň, chcem sa Vám touto cestou poďakovať za z realizovanie prác na mojej objednávke, ktoré boli realizované 9.7.2015 v Žitavanoch vašimi zamestnancami. S ich prácou a prístupom sme boli mimoriadne spokojný za čo si zaslúžia pochvalu a uznanie.

Jaroslav Ladányi

 

S Vašou spoločnostou a pracovníkmi som bol veľmi spokojný , čo sa týka práce , rýchlosti a odbornosti ešte raz ďakujem za vykonané práce s pozdravom

Slavomir Brozman

 

Dobrý deň chcem sa Vám poďakovať za uprednostnenie termínu vložkovania komína. V piatok prebehlo všetko v poriadku aj napriek nepriaznivému počasiu, chlapi boli naozaj šikovní. Komín pekne funguje. Veľa úspechov.

S pozdravom Romer Dalibor

 

Vážená spoločnosť. V máji tohto roku ste nám v Zázrivej vložkovali komín. Kedže bolo leto a kúrenie bolo dostavené s očakávaním sme chceli vykonať prvý test na jeseň. Dnes keď je kúrenie v plnom prúde sme otestoval opravený komín. Z veľkou spokojnosťou musím uznať, že problémy ktoré sme mali v minulých rokoch zmizli. Tak ako som sľúbil vašmu majstrovi že sa ozvem sa teda ozývam. Chcem poďakovať vašim pracovníkom a uznať obdiv za dobre odvedenú prácu a ľudský prístup čo sa dnes u firiem nevidí. V našej obci tak budem spokojne šíriť dobré meno vašej firmy a prajem vám veľa úspechov celému vedenie aj pánovi s ktorým som telefonicky vybavoval zákazku.

Dovidenia Jozef Mäsiar

 

Dobrý den,
chtěl bych Vám a vašim mistrům na slovo vzaté velice poděkovat za rychlou a naprosto profesionální spolupráci. Jak bývá "dobrým" zvykem, pokud se něco nepovede, tak je kolem toho řečí a mailů až nad hlavu, ale pokud vše proběhne v pohodě, všichni to berou jako samozřejmé. I tak mi stojí za to Vám těchto pár řádků napsat. Jako jediný (z 5-ti oslovených firem) jste na moji žádost o cenovu nabídku reagoval téměř okamžitě a profesionálně. Následné domluvení termínu takřka ze dne na den bylo v naší situaci jako rajská hudba z nebes. Chlapi i přes velkou dojezdovou vzdálenost dorazili přesně podle domluvy a okamžitě se pustili do díla. Byť situace nebyla určitě z nejjednodušších, v ničem nebyl problém. Prostě Oraváci jak se sluší a patří. Po strastiplném několikahodinovém frézování komína za takřka celodenního stání na žebříku bylo vyvložkováno rychlostí blesku a vzápětí už jsem mohl opět roztopit kotel. Pokud se kdykoliv dozvím, že někdo přemýšl&iacut e; o frézování a vložkování komína, bez váhání budu doporučovat jen vaši firmu. Takhle totiž vypadá profesionální a rychlá práce za příznvé peníze. Klidně použijte tyto slova jako svoji referenci na svém webu i s uvedení kontaktu na mě, ať si to případní zájemci ověří.

Světu mír a práci zdar :-) Honza Martiniak

Vážená spoločnosť,
chcel by som sa vám touto cestou veľmi pekne poďakovať za realizáciu rekonštrukcie komína pracovníkmi vašej firmy dna 13.3.2015 v Hronci. Komín bol odborne vyfrézovaný a vyvložkovaný presne podľa dohodnutého rozsahu prac. Prace prebehli bez problémov a komín bol plne sfunkčnený už v poobedňajších hodinách. Komín ma evidentne lepši ťah, možnosti regulácie horenia a dlhšiu dobu pomalého horenia. O zlepšení jeho funkčnosti, bezpečnosti a predĺžení životnosti niet pochýb. Za dôkladné dojednanie prac, ochotu prispôsobiť termín a samotnú realizáciu Vám a vašim pracovníkom veľmi pekne ďakujem. Veľmi rád odporučím vašu firmu aj ďalším záujemcom o podobne prace (posielam foto po ukončení prace).

S pozdarvom
Kamil Vilinovič

Kontaktný formulár Zaujíma Vás naša ponuka?
Kontaktujte nás
Referencie zákazníkov na frézovanie