Profil spoločnosti

Spoločnosť VONDENBERG Slovakia sa špecializuje na rekonštrukcie rodinných a obytných komínových systémov frézovaním a vložkovaním. Frézovanie a vložkovanie komínov zabezpečujeme po celom území SR a vykonávame ich na objednávku za 1 deň.

Ďalej ponúkame predaj komínovej frézy vyrobenej z vlastnej dielne, ako aj školenie obsluhy frézovania komínovou frézou. Našim zákazníkom dodávame k dielu doplnkové komínové čiapky, 3-vrstvové nerezové komínové systémy, alebo inovatívnu technológiu vložkovania furanflex.

Naše motto

Sme flexibilná spoločnosť, ktorá má prístup k zákazníkovi a vieme vyhovieť rôznym požiadavkám dopytu po našich službách. Pracujeme rýchlo a efektívne s dôrazom na odbornosť, kvalitu prác, ale aj ponúkaných materiálov. Našich dodávateľov si dôsledne vyberáme, kontrolujeme dodávky tovaru a tak môžeme ponúknuť vždy tie najlepšie produkty na trhu. Zamestnávame pracovníkov, ktorý majú prax v obore viac ako 18 rokov. Vieme sa zodpovedne postaviť k prípadným reklamáciám a odstrániť aj tie chyby, ktoré spôsobili iné spoločnosti po nás.

Našou garanciou kvality je vrátenie peňazí pri neodbornom prevedení prác, ktoré by neprešlo revíznou správou. Ponúkame pod jednou strechou komplexné riešenia pri rekonštrukcii komínov, kvalitu a prístup.

Sme jednotka na trhu vo frézovaní a vložkovaní komínov. 

logo_VONDENBERG_Slovakia.jpg