Profil

Profil spoločnosti

  • KOMINÁRSTVO VONDENBERG Slovakia, sa špecializuje na rekonštrukcie rodinných a obytných komínových systémov, frézovaním a vložkovaním. Frézovanie a vložkovanie komínov zabezpečujeme po celom území SR a vykonávame ich na objednávku za 1 deň.
  • Ďalej ponúkame predaj komínovej frézy, vyrobenej z vlastnej dielne, ako aj školenie obsluhy frézovania komínovou frézou. Našim zákazníkom dodávame k dielu doplnkové komínové čiapky, 3-vrstvové nerezové komínové systémy alebo inovatívnu technológiu vložkovania furanflex.
  • Sme flexibilná spoločnosť, ktorá má prístup k zákazníkovi a vieme vyhovieť rôznym požiadavkám dopytu po našich službách. Pracujeme rýchlo a efektívne s dôrazom na odbornosť, kvalitu prác, ale aj ponúkaných materiálov. Našich dodávateľov si dôsledne vyberáme, kontrolujeme dodávky tovaru a tak môžeme ponúknuť vždy tie najlepšie produkty na trhu. Zamestnávame pracovníkov, ktorí majú prax v obore viac ako 20 rokov. Vieme sa zodpovedne postaviť k prípadným reklamáciám a odstrániť aj tie chyby, ktoré spôsobili iné spoločnosti po nás.
  • Našou garanciou kvality je vrátenie peňazí pri neodbornom prevedení prác, ktoré by neprešlo revíznou správou. Ponúkame pod jednou strechou komplexné riešenia pri rekonštrukcii komínov, kvalitu a prístup.
  • Sme jednotka na trhu vo frézovaní a vložkovaní komínov.