Prečo komín od nás

Činnosťou frézovania a vložkovania komínov sa náš dlhoročný pracovník hlavný majster p. Jozef M. zaoberá už 18 rokov. Ide o prvého frézara komínov na Slovenskom trhu, ktorý má dlhoročné skúsenosti a tým si môžete byť istý, že komín bude vyfrézovaný a vyvložkovaný s praxou odborníka. V SR vzniklo viacero firiem ale ich odbornosť nezodpovedá tomu čo poskytuje naša firma. Máme veľa príhod konkurencie kde sa nám zákazníci sťažovali na nedostatky odvedené pri ich práci, ktoré sa po zaplatení už nedali odstrániť.

Spoločnosť VONDENBERG Slovakia Vám môžeme zo 100% garanciou spokojnosti ponúknuť naše skúsenosti a ľudský prístup celého tímu pracovníkov.

Správne vyvložkovaný komín podlieha odbornému frézovaniu.

Naša prax je zárukou toho najlepšie na trhu čo vieme všetkým zákazníkom z ktoréhokoľvek kúta Slovenska ponúknuť, pretože pracujeme po celej Slovenskej republike a dopravné náklady sa neúčtujú. Jednoducho k Vám pricestujeme zdarma.

Odborne vyfrézovaný a vyvložkovaný komíny nie je investíciou na pár rokov, ale desaťročia a mal by slúžiť majiteľovi už na celý zvyšok života bez dodatočných investícií.

V prípade záujmu si prečítajte naše referencie zákazníkov, ktoré sme dostali po vykonaní prác. Niektoré sú veľmi úsmevné a oplatí sa ich prečítať. Referecie zákazníkov

Pekný deň
Marián VONDENBERG